turkish translated package

Author
117

See the attachment for turkish trasnlation (not %100 complete)
cust_text_SYSAID_tr_TR.utf8.properties   Dowload directly to my SysAid
SysAider
1

slm dostum,
bu haz?rlam?? oldu?un tr paketi forum üzerinden sisteme yükleyemiyorum. Manuel klasöre att???mda ise sayfa kodlamas?n? utf-8 olarak elle de?i?tirmem gerekiyor her sayfa aç?l???nda. hatta baz? seçeneklerde tr hiç gelmiyor.

Dosyay? "C:\Program Files\SysAidServer\jre\lib" dizinine b?rak?yorum,
preference/my settings'ten;
language'? turkish(turkey)
encoding'ide unicode (utf- olarak ayarl?yorum

sayfa hala inglizcede kal?yor. encoding.i tr-turkish (iso 8859-9) olarak ayarlarsam sayfa türkçe oluyor ancak kodlama hatal? geliyor..

bu konuda yard?mc? olabilirmisiniz??

Te?ekkürler..
Elite SysAider
117

slm,
bununla ilgili maalesef bir çal??ma garantisi veremiyorum zira buraya yazd???n html kodlamas?nda bile bir sorun gözüküyor, TR karakterler ? i?areti ?eklind eç?k?yor forumda.

Ilient Deste?e ba?vurursan onlar sana yard?mc? olacakt?r büyük ihtimal configuration dosyas?ndan sana kodlamay? de?i?tirticekler. Buarada tam versiyonmu kullan?yorsun yoksa free mi?
SysAider
2

Merhaba,
Bu yazılımı Türkiye'de ilk kullanan olmadığımızı düşünüyorum, Biz şirket olarak bu yazılımı aldık, Türkçe uyarlamalarını yaptık ve ciddi bir şekilde kullanıyoruz.
Ancak başka yazılarda anlatılan ayar prosedürünü kullanmayıp tamamen Türkçe standartlarına göre bir setup düzeni hazırladık, Türkçe ile ilgili hiç bir sorun kalmadı, yani herşey mükemmel, Türkçeleştirmeyi sağlayan dosya üzerinde, halen programın kullanmadığımız veya inglizce olmasında mahsur görmediğimiz bazı kısımları var ki bunların çevirisinin yapılması gerekmekte. Bize bu konuda yardımcı olacak kişiler veya kuruluşlar ile bu bilgi paylaşımını yapabiliriz. Kısaca bizde kullandığımız setup koşulları ve yaklaşık %70 Türkçeye çevrilmiş dosyayı paylaşabiliriz.
İlgilenenlerin benimle temasa geçmelerini rica ederim.

Aldo Medina
SysAider
1

türkçeleştirmeyle ilgili bir gelişme varmıdır acaba, ciddi anlamda ihtiyacımız var ve ihtiyacımızı karşılayacak nitelikte esnek bir program gerçekten. Teşekkürler.
SysAider
2

Merhaba,
Kullanmakta olduğumuz sistemde Türkçe dosyanın son hali ektedir.
Bu dosyada halen çevirisi yapılmamış alanlar mevcut...
Umarım herkesin ihtiyacını karşılar.
sysaid_text_tr.properties   Dowload directly to my SysAid
SysAider
1

Merhaba,

Bu indirdiğimiz dosyayı nereye kopyalayarak dili türkçeleştiriyoruz? İlk post ta bahsettiğiniz klasöre kopyaladığımda herhangi bir değişiklik olmuyor ve siteden de upload yapamıyorum local ime, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
SysAider
1

merhaba turkce dil paketini nereye yuklememiz gerekli, Sonrasında tr olması Click hangi ayarları yapamaız gerekiyor.
tesekkurler
SysAider
1

Selam arkadaşlar...
programı çalıştırıyorum türkçe ayarlarını yapıyorum ama hala ingilizce geliyor sayfa..
bunu nasıl düzeltebilirim...
help help!!!!!
SysAider
1

Merhaba,

8.5.04. Professional versiyonunu kullanıyoruz (denem sürümü). Türkçeleştirmeyi yaptık. Test için şirketimizdeki bazı bölümlere programı kurduğumuzda progra bazı bilgisayarlarda Türkçe bazılarında ise İngilizce olarak geliyor. Kullanıcılara programı Deploy Sysaid Agents den kuruyoruz. Bilgisayarlardaki işletim sistemi WindowsXp Prof.TrSp3 dür. Problemi nasıl çözebiliriz?Teşekkürler...
SysAider
1

Bu türkçe karakterlerden arındırılmış halidir.
cust_text_SYSAID_tr_TR.utf8.properties   Dowload directly to my SysAid

This message was edited 5 times. Last update was at Sep. 19, 2013 03:56 PM