Slovenian translation - made by Perutnina.si

Author
17

We have translated all user interfaces, admin screens are not fully translated.

In Slovenian:

Prevedli smo SysAid za lastno uporabo, lahko uporabljate ta prevod brez omejitev. Delno je pripravljen tudi Hrva?ki (Bosanski) prevod.Terminologijo smo priredili na?im potrebam. Na primer Categories smo prevedli v Storitve informatike. SysAid je zelo uporaben program za Help desk, spremljanje sprememb (Cahnge Management) in inventuro raèunalnikov v omre?ju.
cust_text_SYSAID_sl_SI.utf8.properties   Dowload directly to my SysAid
SysAider
4

Zdravo,

v Zavarovalnici TILIA smo tudi začeli uporabljati SysAid. Prevajamo sami, sprotno po potrebi. Naslednji teden objavim prvo verzijo. Uporabnikov še nismo spustili do aplikacije, incidente vnašajo študetje po klicu uporabnika.

lp, dusan
SysAider
3

lepo lepo , da se tako uporablja tale sys aid
SysAider
4

Res je lepo videti, da nas več uporablja ta software.

Še lepše pa je to, da ga je dejansko nekdo prevedel in je to pripravljen deliti z ostalimi.

Najlepša hvala. Resnično ste mi olajšali delo in prihranili čas, ki ga tako ali tako ni kaj dosti.

Lp,
Andrej
SysAider
5

Pozdravljeni, tudi sam sem pričel z namestivijo Sysaid v podjetju. Pri downloadanju prevoda, zakar najlepša hvala PP, sem se srečal z naslednjo težavo: Šumnikov in sičnikov mi ne prikazuje na web-u. Če ima kdo kakšno idejo bi bila dobrodošla.
SysAider
17

Mi nimamo težav s šumniki. Res pa smo v tem času menjali precej verzij SysAid-a. In dopolnjevali prevod.
Bom naložil novo verzijo. Uporabljamo UTF8 kodiranje.

LP, Milan
SysAider
5

Tudi sam uporabljam UTF8. Izbran jezik pa je Slovenscina (slovensko). Kakšne področne nastavitve pa imate na strežniku kjer je sysaid?
SysAider
5

Pri konfiguraciji Sysaid 6, Windows server 2003, Windows 7 klienti delujejo šumniki takole, med & in # ni presledka.

Č "& #x10C;"
č "& #x10D;"
Š "& #x1E60;"
š "& #x1E61;"
Ž "& #x17D;"
ž "& #x17E;"
Ć "& #x106;"
ć "& #x107;"
Đ "& #x110;"
đ "& #x111;"

LP

Rastko